TR
/
EN

Kurumsal Strateji

Merkür Holding olarak bünyemizde bulundurduğumuz şirketlerimizle çeyrek asra yakın bir süredir bu sektörde hizmet veren ve kendine hizmet verdiği sektörlerde yer edinmiş bir şirketler topluluğuyuz. Bugüne kadarki şirket politikalarımızda daima büyüme odaklı verimli, etkili ve yenilikçi olarak kurulduğumuz günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyüdük ve her geçen gün bünyemize yenilikler katarak ilerledik.

     Merkür Holding olarak misyonumuz güvenilir, müşteri dostu ve tercih edilebilir bir şirket haline getirdiğimiz markalarımızın faal olduğu her alanda fark yaratan bir hizmet sunarak güçlü ve güvenilir bir iş ortağı olma yolundaki hedeflerini güçlendirerek ilerlemesidir, bunu da sektörün gerektirdiği tüm yenilikleri sıkıca takip ederek ve kendi bünyemize katarak, dijitalleşme ve globalleşmenin gerekliliklerini yerine getirerek, kalitemizden ödün vermeden müşterilerimizin beklentisini tam anlamıyla karşılayarak yapmaktır. Bu nedenle müşterilerimiz stratejimizin büyük bir parçasını oluşturduğundan daima geribildirim mekanizmamız üzerinden hareket eder, her türlü geribildirimi değerlendirir ve hizmet kalitemizi arttırmak için göz önünde bulundururuz. Büyük resimde bir parçası olduğumuz ilkeleri içselleştirip destekleyerek tüm mecralarda doğru tanıtmak ve anlatmak da yegâne amaçlarımızdandır.
Sadece bugünün değil geleceğin de şirketi olma yolunda geleceği planlıyor ve şekillendiriyoruz...
     Yüksek kalite standartlarını, çıkabilecek sorunları daha doğmadan çözüme ulaştırmayı, özenli hizmeti düstur edinip, tüm müşterilerini eşit görerek eşit kalitede hizmet anlayışını benimsemiş, kültürel değişime yukarı yönlü bir katkı olması umuduyla yola çıkmış bir şirket olan Merkür Holding olarak Vizyonumuz, şirketlerimizi içinde bulunduğumuz tüm sektörlerde etkin ve yüksek kalitede hizmet anlayışı ve yenilikçi prensipleriyle öncü kılmaktır.

     Aynı zamanda şeffaf bir hizmet anlayışı belirleyerek hem müşterilerimiz hem de partnerlerimiz için güvenilir bir iş ortağı olarak esnek, hızlı ve çözümcü yaklaşımlarla tavizsiz bir müşteri memnuniyetini standartlaştırmaktır fakat bunu yaparken standart iş yaklaşımlarından sıyrılarak, hizmet yelpazemizi daha da genişleterek hizmet verdiğimiz sektörün her alanında var olmayı ve daha çok öz kaynak ve bilgi birikim gerektiren iş yaklaşımlarını benimsemeyi hedefliyoruz. Sınırları her geçen gün büyüyen idealist bir şirket olarak hem Türkiye’de hem globalde belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmak ve onları sürdürülebilir kılmak için her gün kendimize bir şeyler katarak kendimizi geliştirmek ve daima bir adım öteye taşımak konusunda oldukça emin adımlarla ilerlemekteyiz.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk
Kurumsal Sosyal Sorumluluk; içinde bulunduğumuz, hizmet ettiğimiz ve gönül verdiğimiz toplumumuz için oldukça önem teşkil etmesi gereken bir konu olduğundan düzenlediğimiz bu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Politikası ile herkesin
Daha Fazla
Etik Çalışma Kuralları
Kurulduğumuz günden bugüne kadar ki itibarımızı etik kurallara ve yasalara riayet ederek ve iş ilişkilerimizde takındığımız tavırla koruduk ve bugünlere getirdik.
Daha Fazla
Kurumsal Risk Yönetimi
Kurumsal Risk Yönetimi ile adımlarımız esnasında karşılaşabileceğimiz riskleri önceden hesaplamayı, karşılaştığımız riskleri en etkin şekilde bertaraf etmeyi amaçlıyoruz.
Daha Fazla
Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Politikası
Bu politika metni Merkür Holding Etik Çalışma Kurallarına aykırı her eylemi ortaya çıkarmak amacıyla hazırlanmıştır.
Daha Fazla